Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Wataha

Wódka Wataha

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka Wataha - moc płynąca z natury

Wódka Wataha w dużym stopniu powstała właśnie dzięki inspiracji naturą i jej możliwościami. Można więc śmiało powiedzieć, iż jest to powrót do tradycji, bliskości z naturą i czerpania z jej zasobów. Wódka jest krystalicznie czysta, niczym najlepsze polskie jeziora i rzeki. Wódka ma nieprzeciętny smak i charakterystyczną moc, która na długo pozostaje wyczuwalna na języku.

Wódka Wataha - inspiracja siłą wilka

Nie bez znaczenia jest również to, że wódka Wataha inspirowała się siłą i władzą wilka - prawdziwego króla polskich lasów. Natura nakazała wilkom łączyć się w watahy, który przyjmują formy wilczej rodziny. Tak połączone wilki wspólnie wędrują, polują oraz ochraniają siebie nawzajem i zapewniają wsparcie najsłabszym. Łączą ich jednak więzy społeczne, troska i wsparcie, co bezpośrednio przełożyło się na powstanie tej wódki, która podobnie łączy w sobie naturę, czystość oraz moc. Także jej butelka ozdobiona została szaro-białą podobizną skradającego się wilka na tle jego stada. Również czarny napis Wataha jest bardzo wymowny i podkreśla charakter alkoholu. Doskonała będzie, zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i na prezent dla kogoś, kto nie miał jeszcze okazji poznać walorów wódki Wataha.

Wódka Wataha - opinie świadczące o jej jakości

Nie da się ukryć, jak sporym uznaniem cieszy się wódka Wataha. Opinie zadowolonych konsumentów świadczą same o sobie i warto mieć je na uwadze. Wódka zamknięta została w klasycznej, wydłużonej butelce z grubego, odpornego na zbicia szkła. Całość zachowana jest w biało-szarej tonacji, co jedynie podkreśla jej charakter. Butelka ma pojemność 500 ml, a moc wódki to 40%. Jej smak jest wyjątkowo aksamitny, na początku nieco mocniejszy, później natomiast nabierający łagodności. Jest to świetna propozycja nawet dla osób, które do tej pory nie przepadały za wódką. Wataha jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Doskonale przyozdobi każdy stół podczas wesela, urodzin, czy spotkania integracyjnego.

Z czym podawana może być wódka Wataha?

Wódka Wataha jest naprawdę niezwykle uniwersalna, co sprawia, że łączona może być praktycznie z każdym daniem, a na pewno je dopełni. Polecana jest, zarówno do obiadu, jak i kolacji. Podawana może być także z niektórymi deserami. Jej ponadczasowy smak na pewno przypadnie do gustu wszystkim pokoleniom. Jest to wódka, która idealnie wpisze się w polskie tradycje. Wpasuje się w gust, zarówno koneserów, jak i osób, które po wódkę sięgają jedynie bardzo okazjonalnie bądź w ogóle.

Wódka czysta Wataha zainspirowana została czystością natury i mocą watahy. Zew natury każe wilkom łączyć się w watahę, dzięki której wspólnie wędrują i wzajemnie wspierają się. Wiążą ją silne więzi społeczne, rytuały i wzajemna troska. Taka jest wódka Wataha czysta, mocna, naturalna – najlepsza na towarzyskie spotkania. Wódka czysta Wataha ma wyjątkowo aksamitny i łagodny smak. Zawartość alkoholu 40%.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 500 ml

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą