Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Żołądkowa De Lux

Wódka Żołądkowa De Lux

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka Żołądkowa de Luxe to ekskluzywna odsłona znanej i docenianej marki – Wódka Żołądkowa Gorzka. Charakteryzuje się łagodnym, czystym i przyjemnym smakiem. Wódka Żołądkowa de Luxe odznacza się też prosty i nowoczesnym designem – butelka jest wysoka, minimalistyczna i zgrabna. Jej ergonomiczny, smukły kształt ułatwia nalewanie trunku. Wódka została oznaczona prostą i harmonijnie zaprojektowaną etykietą w jasnych, subtelnych kolorach. Smak wódki wraz z odświeżonym designem tworzą spójną całość i prezentują wysokojakościowy produkt, przywodzący na myśl luksus i prestiż.

Jak powstała wódka żołądkowa de luxe?

Wódka Żołądkowa de Luxe powstała w wyniku starannego procesu sześciofazowej destylacji. Do produkcji wódki wykorzystano dokładnie wyselekcjonowane zboża oraz krystalicznie czystą wodę głębinową. Dzięki temu odznacza się łagodnym smakiem i delikatniejszym zapachem, docenianymi przez polskich (i nie tylko) konsumentów.

Wódka z historią

Wódka Żołądkowa de Luxe wchodzi w skład marki Żołądkowa Gorzka. Jest to trunek z tradycją produkcji, sięgającą aż XIX wieku. Wódka ta została stworzona na bazie oryginalnej, niepowtarzalnej receptury, inspirowanej tradycyjnymi staropolskimi nalewkami ziołowymi. Historia Żołądkowej Gorzkiej sięga początków XIX w., kiedy to opracowano formułę dawnej wódki działającej leczniczo na kłopoty z żołądkiem. Następnie w Lublinie powstaje zakład rektyfikacji spirytusu, a niedługo potem zakład zaczyna słynąć z produkcji Żołądkowej Gorzkiej. Przez lata wódkę wzbogaca się różnymi ziołami, miodem, owocami, a nawet pieprzem! Powstaje również najszlachetniejsza odmiana – wódka Żołądkowa de Luxe, przeznaczona dla wymagającej klienteli. Szybko zdobywa prestiżowe nagrody i uznanie konsumentów.

Z czym podawać wódkę de Luxe?

Dzięki subtelnemu i nienachalnemu smakowi, wódka Żołądkowa de Luxe świetnie nadaje się do bazy pod wszelkie drinki na bazie wódki. Sprawdzi się też w klasycznych shotach, przegryzanych słonymi przekąskami lub słodkimi owocami. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie uniwersalność trunku i wykorzystują wódkę na różnorakie sposoby, zarówno do picia, jak i wzbogacania deserów.

Doceniana i nagradzana

Wódka Żołądkowa de Luxe została doceniona na różnych międzynarodowych konkursach, m. in. otrzymała złoty medal Monde Selection w Brukseli (2014). Została również odznaczona dwiema złotymi gwiazdkami z International Taste & Quality Institute (2014). Jednym z najnowszych wyróżnień jest srebro zdobyte w konkursie International Spirits Challenge (2015).

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 500 ml

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą