Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Polonia

Wódka Polonia

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka Polonia - elegancja zamknięta w szklanej butelce

Z całą pewnością wódka Polonia to czysta esencja polskich smaków najwyższej jakości. Przy jej tworzeniu połączone zostało doświadczenie oraz tradycje, które umożliwiły stworzenie wódki o zaskakujących walorach smakowych. Polska tradycja gorzelnictwa spotkała się z najnowszymi technologiami, które umożliwiają jeszcze lepszy wydobycie smaku i charakterystycznych nut.

Wódka Polonia inspiruje

Wódka Polonia powstała, aby stać się wizytówką polskiego przemysłu gorzelnictwa. Niezwykle elegancka, nawiązująca do ludowych motywów, z całą pewnością będzie nie tylko doskonałym dopełnieniem każdego rodzinnego spotkania, ale i większych imprez o charakterze nawet międzynarodowym. Klasyczna butelka z biało-czerwonymi zdobieniami prezentuje się niezwykle patriotycznie, dzięki czemu w sam raz będzie także prezentem dla gości z zagranicy. Najwyższej jakości grube szkło zabezpiecza przed zarysowaniami i pęknięciami. To na pewno wódka jedyna w swoim rodzaju, która nada polskości każdej imprezie i okoliczności.

Wódka Polonia - opinie tych, którzy decydują się tylko na nią

Warto wiedzieć, czym dokładniej charakteryzuje się wódka Polonia. Opinie, które o niej krążą, są niezwykle pochlebne, co jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na rynku. Przede wszystkim jest to wódka zbożowa, która łączy w sobie wiele walorów oraz konkretnych smaków. Butelka, w której sprzedawana jest wódka, ma pojemność 500 ml i ma klasyczny, wydłużony kształt, który jest bardzo wygodny oraz praktyczny. Całość ozdobiona jest biało-czerwonymi motywami. Wódka ma moc 40%. Starannie wykonana butelka oraz napis Polonia, który zdobi jej front, na pewno sprawi, że ta wódka nie tylko doda elegancji każdej imprezie, ale będzie także doskonałym prezentem, zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały styczności z polską wódką.

Z czym powinna być pita wódka Polonia?

Bardzo ważne jest także odpowiednie podanie i zestawienie. To właśnie z tego powodu warto od razu wiedzieć, z czym pita powinna być wódka Polonia, aby jeszcze bardziej uwypuklić jej walory smakowe. Prezentowana wódka pomimo znaczącej mocy, ma dość łagodny smak, który znacząco odróżnią ją od innych alkoholi tego typu. Dzięki swojej uniwersalności może być podawana do różnego rodzaju dań i na pewno zawsze doskonale będzie z nimi współgrać. Polonię można podawać do obiadu, jak i do kolacji. Będzie idealnym dopełnieniem nawet po sytym posiłku. To dlatego tak często wybierana jest na wesela i innego typu rodzinne spotkania.

To esencja jakości polskiej wódki w ekskluzywnym wydaniu. Najwyższej klasy wódka zbożowa o dopracowanych walorach - to efekt udanego połączenia najlepszych tradycji polskiego gorzelnictwa z najnowocześniejszą technologią. Stworzona po to, by stać się wizytówką polskich wódek w klasie top premium. Inspirowane motywami ludowymi, a jednocześnie niezwykle eleganckie opakowanie sprawia, że Polonia wódka jest produktem idealnym na każdą okazję wymagającą wyjątkowej oprawy.

MOC: 40%,
DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 500 ml

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
NOWOŚĆ
90.00PLN

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą