Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Słowacki

Wódka Słowacki

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka premium Juliusz Słowacki to efekt pracy najwyższej klasy fachowców, którzy doglądają procesu produkcji na każdym jego etapie. Swój niezwykle delikatny smak zawdzięcza najwyższej jakości składnikom, siedmiokrotnej destylacji spirytusu oraz filtracji wódki przez węgiel  i z zastosowaniem kryształów górskich. Wódka nosząca nazwę słynnego poety romantyzmu jest gwarancją udanego spotkania dla wszystkich koneserów wyjątkowych trunków. To polskie dzieło stworzone przez polskich twórców. Zawartość alkoholu: 40%

Wódka Słowacki - na spotkania z przyjaciółmi

Juliusz Słowacki był prekursorem rozwoju polszczyzny w epoce romantyzmu. Jego poezja dała nam nowe możliwości rozwoju i rozszerzyła nasze horyzonty w sprawach związanych z szeroko rozumianym humanizmem. I właśnie na cześć mającego trzysta lat dziedzictwa wielkiego pisarza powstała wódka Słowacki. Ten trunek jest idealny do spotkań z przyjaciółmi i dla tych, którzy wyjątkowo cenią sobie dobrze spędzony czas w gronie najbliższych.

Najwyższa jakość

Wódka Słowacki jest produktem premium. Swój wyjątkowy status zawdzięcza kilku czynnikom. Przede wszystkim zboże, które jest używane do produkcji tej wódki, pochodzi z najlepszych upraw oraz jest starannie dobrane, aby zapewnić jak najwyższą jakość już od samego początku produkcji. Kluczowa dla powstania wódki o tak delikatnym smaku, jak wódka Słowacki, jest aż siedmiokrotna destylacja spirytusu. Oczywiście czyni to cały proces tworzenia wódki czasochłonnym, jednak dzięki temu ta wódka należy do najlepszych w całym kraju. Jeżeli do tego dodamy niestandardowe filtrowanie nie tylko przez węgiel, ale również z dodatkowym zastosowaniem kryształów górskich to zrozumiemy, dlaczego to właśnie wódka Słowacki jest jednym z najbardziej pożądanych trunków wysokoprocentowych.

Polska produkcja ze stemplem jakości

Jak widać powyżej, ciężko znaleźć produkt, będący tak dokładnie wytworzony. Nie bez znaczenia jest fakt, że cała produkcja - od destylacji, przez filtrację, aż po pakowanie - odbywa się w Polsce. Smukła butelka o pojemności 500ml znajdzie swoje miejsce zarówno na stole w domowym zaciszu, jak i w większym gronie przy okazji imprez okolicznościowych. Rzecz jasna, jak przystało na tradycyjną, polską wódkę, zawartość alkoholu wynosi 40%. Wódka Słowacki z godnością reprezentuje dziedzictwo wielkiego wieszcza polskiej literatury.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 500 ml

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą