Jesteś tutaj: WINA

WINA

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Darmowa dostawa mebli z drewna egzotycznego
Następna strona

Internetowa hurtownia win

Wino to bardzo najstarszy i najszlachetniejszy trunek. Chętnie spożywany do obiadu, ale lubiony także jako dodatek do kolacji. To również alkohol najczęściej wybierany przez kobiety, dzięki czemu staje się nieodzownym elementem romantycznej kolacji we dwoje czy „babskiego spotkania”. W gorące dni - podane ze zmrożoną, gazowaną wodą sodową - zasługuje na miano drinka idealnego.

Czytaj więcej...

Z naszej strony, kładziemy bardzo duży nacisk na dobór odpowiedniej jakości win, które zagoszczą na Państwa stołach. Dokładamy więc wszelkich starań, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

W hurtowni internetowej win WodkaTanio.pl, znajdziecie Państwo szeroki wybór alkoholi na każdą okazję. Zarówno tę najmniejszą jak i olbrzymie bankiety. Uwzględniamy indywidualne potrzeby i preferencje każdego klienta. Także możliwości finansowe. Nasi fachowi doradcy, dokładnie opowiedzą historię zbierania winogron, ale i cierpliwie wytłumaczą na czym polega różnica pomiędzy szczepami. Potrzebujecie wiedzieć ile butelek zamówić? Znają odpowiedź. Nie chcecie wybrać banalnych trunków? Od tego są, by pomóc wam tego uniknąć. Dodatkowo, możecie Państwo liczyć na wsparcie przy doborze wina do konkretnego posiłku, w przypadku waszej niedostatecznej wiedzy. Cały personel stale podnosi swoje kwalifikacje i pogłębia wiedzę, na temat tego wykwintnego i lubianego trunku.

Hurtownia win - dlaczego my?

Organizacja wesela, czy innego ważnego wydarzenia, wiąże się często z ogromnym stresem i długimi poszukiwaniami odpowiedniego dostawcy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postawiliśmy na indywidualne podejście do każdej sprawy. Każdy Klient może liczyć na nasze pełne wsparcie. Państwu Młodym, możemy zaproponować niezwykle dogodny zwrot butelek, które nie zostały otwarte.

Wino w cenach hurtowych online

Oferta alkoholu, który posiadamy stale się rozrasta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować ceny hurtowe win, które dodatkowo - w ramach stałej współpracy - można jeszcze negocjować. Ten model świetnie sprawdza się zwłaszcza w kontaktach z restauracjami, hotelami i wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze HoReCa, czy też FMCG. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zaprezentować swoje wina jeszcze szerszej grupie odbiorców.

Przedsiębiorcy będą z pewnością zadowoleni z możliwości leasingu butelek, co w przypadku (zwłaszcza sezonowych) win, niweluje możliwość zamrożenia pieniędzy.

Po prostu wodkatanio.pl

Nasza hurtownia win rozwija się dynamicznie, wciąż pozyskując grono stałych, zadowolonych odbiorców. Posiadamy wina czerwone, białe, oraz różowe. Słodkie i wytrawne, al także te „pół”. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno wielbiciele mocno wyczuwalnych nut jak i osoby, które wolą bardziej subtelne smaki i aromaty.

Ciężkie, czerwone wina, skierowane są do tych Państwa, którzy nie wyobrażają sobie zjedzenia steka z antrykotu bez lampki ulubionego trunku. Chętnie zaproponujemy odpowiednie białe wina, do lżejszych dań drobiowych, czy rybnych. A może lampka musującego, różowego wina, do słodkiego deseru?

Posiadamy certyfikaty z różnego rodzaju szkoleń, między innymi z foodpairingu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować zawsze najlepsze rozwiązania.

Przy większych ilościach oferujemy transport lub wysyłkę, odpowiednio zabezpieczonych butelek, własnym busem lub za pośrednictwem firm przewozowych.

Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy.

Inne warte uwagi alkohole

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą