Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Stumbras Centenary

Wódka Stumbras Centenary

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka STUMBRAS CENTENARY powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy gorzelni STUMBRAS. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów gorzelni STUMBRAS przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby zapewnić najwyższą jakość.

Wódka STUMBRAS CENTENARY jest produkowana według klasycznej receptury, a krystaliczną przejrzystość i niepowtarzalny smak zawdzięcza wielokrotnej filtracji przez węgiel drzewny z brzozy w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami gorzelni STUMBRAS. Kłos pszenicy, który uosabia jej ducha, znajduje się wewnątrz każdej butelki STUMBRAS CENTENARY. Wyselekcjonowane źdźbła pszenicy przycinane ręcznie we właściwym czasie i o odpowiedniej długości są przechowywane w specjalnych podziemiach przez cztery tygodnie, aby stały się neutralne i nie dodawały zapachu ani koloru do wódki. Warto dodać, że pszenica do STUMBRAS CENTENARY pochodzi z ekologicznych gospodarstw rolnych położonych nad Niemnem w sercu zielonej Litwy.

Wódka Stumbras - tradycja z północnego wschodu

Od ponad stu lat, a dokładnie od 1906 roku, w litewskim Kownie produkowana jest wódka Stumbras. Jej nazwa pochodzi od litewskiego tłumaczenia słowa "żubr", czyli symbolu zarówno Podlasia, jak i całej Litewszczyzny. Znakomicie oddaje to charakter tego trunku, którego oprócz mocy cechuje najwyższy poziom, oraz jakość. Widać to po liczbie zadowolonych klientów, ponieważ wódka Stumbras należy do zdecydowanych liderów sprzedaży na rynku litewskim, a coraz śmielej stawia kroki na polskim rynku.

Wódka Stumbras - zboże w czystej postaci

Niemal każdy trunek ma swoją cechę charakterystyczną, jednak mało która jest aż tak szczególna i znamienna jak ta, którą posiada wódka Stumbras. Otóż w każdej butelki umieszczany jest kłos zboża, pochodzącego z upraw ekologicznych. Podkreśla to przede wszystkim dbałość o dobór składników, dzięki której zapewniony jest doskonały smak wódki, uzyskany dzięki czterokrotnemu filtrowaniu. Ponadto, zarówno Litwini jak i Polacy zdają sobie sprawę z wagi rolnictwa w historii tych dwóch narodów, dlatego też kłos zboża umieszczony w butelce jest nawiązaniem do złotych tradycji historycznych.

Wódka Stumbras - szeroki wybór

Ze względu na wieloletnie sukcesy marki na rynku, więcej niż jedna wódka Stumbras jest dostępna w sprzedaży. Możemy zakupić wódkę Stulecia, jaką jest wódka Stumbras Century, oraz wódkę Chlebową, czyli wódkę Stumbras Rye-bread. Obydwie mają delikatnie inne smaki, aczkolwiek podstawa, na mocy której obydwie wódki powstały, jest niezmienna. Niezależnie od rodzaju wódki, cały czas w butelce znajdziemy kłos zboża.

Wódka Stumbras - idealna na przyjęcia

Oprócz samego smaku, do sukcesu trunku niezbędne jest odpowiednie opakowanie. Wódka Stumbras bez wątpienia takowe posiada. Dostępna w wielu możliwych objętościach(0,35, 0,5, 0,7) sprawdzi się dzięki temu w każdych okolicznościach, niezależnie od tego czy urządzamy huczne wesele, czy też kameralne spotkanie w gronie najbliższych osób. Wódka Stumbras o zawartości alkoholu 40% zapewnia klasę oraz elegancję na każdą okazję.

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą