Jesteś tutaj: WÓDKA Wódka Finlandia

Wódka Finlandia

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Kategoria:WÓDKA
  • Opis

Opis

Wódka Finlandia – jakość tkwi w naturze

Wódka Finlandia to wódka produkowana w Finlandii już od 1970 roku. Do procesu jej wytwarzania wykorzystywane są tylko wyselekcjonowane ze szczególną dbałością sześciorzędowe źdźbła jęczmienia oraz naturalnie czysta woda lodowcowa, pozyskiwana w wiosce Koskenkorva. Woda ta już w procesie jej wydobycia cieszy się krystaliczną czystością; jako że przepływa przez morenę glacjalną, ulega tam wielokrotnej filtracji – jej dalsze chemiczne oczyszczanie nie jest już konieczne. Sam jęczmień natomiast dojrzewa podczas tak zwanego „Midnight Sun” – czasu, kiedy przez kilka tygodni lata słońce nie zachodzi nawet nocą. Następnie wódka Finlandia przechodzi przez ponad dwustustopniowy proces destylacji. To dzięki niemu i wyjątkowemu połączeniu czystej wody z naturalnym jęczmieniem możemy dziś delektować się wódką tak wysokiej jakości.

Klasyczna wódka Finlandia

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak kłopotliwy może być wybór wódki weselnej – z tej właśnie przyczyny oferujemy w naszej hurtowni wódkę Finlandię. Powszechnie znaną i cenioną na rynku międzynarodowym. Dziś wódka Finlandia należy do najczęściej sprzedawanych wódek na całym świecie. Jako że wódka Finlandia to prawdziwa klasyka gatunku, wiadomym jest, że króluje na wielu polskich stołach weselnych. To zarówno świetne uzupełnienie prezentu dla Pary Młodej, jak i upominek na tak zwane „odchodne” – dla gości, w podzięce za ich obecność w tym dniu. Biorąc pod uwagę, że wódka Finlandia produkowana jest z najczystszych źródeł polodowcowych, a ponadto rozprowadzana jest w 135 krajach, trudno o lepszy wybór, by zadowolić każdego gościa.

Jak podawać wódkę Finlandię?

Luksusowe wódki czyste podaje się w temperaturze około 6°C. Zbyt ciepła wódka straci lekkość smaku i bogaty aromat, zbyt zimna – nie pobudzi kubków smakowych i podrażni przełyk. Natomiast z czym podawać wódki luksusowe, do których to Finlandia niewątpliwie należy? Koneserzy uznają, że z niczym, ponieważ ostre zakąski lub napoje zabiją posmak dobrego alkoholu. Jednak jako że w zwyczaju mamy podawanie do wódki różnych smakołyków, wódka Finlandia nie będzie przeszkadzała i tej tradycji. Idealnie sprawdzi się również jako dodatek do wielu drinków, nie tylko jej czysta wersja, ale również Finlandie smakowe.

Uwagi nie da się nie zwrócić również na elegancką butelkę, nieodłącznie kojarzącą się z krystalicznie czystymi wodami lodowca w Koskenkorvie. Obecną butelkę zaprojektowała firma Hanson Associates z Filadelfii; papierową etykietkę zastąpiła etykieta lakierowana na szkle. To dodaje jej gustowności i sprawia, że butelka świetnie prezentować będzie się nie tylko na stole weselnym, ale i w czasie spotkań towarzyskich, rodzinnych, a nawet biznesowych.

Złocisty fiński jęczmień oraz krystalicznie czysta woda z polodowcowego źródła nadają wódce wytrawny, lekki i gładki smak oraz delikatny aromat.

Finlandia® Vodka bez wątpienia wyznacza najwyższe standardy jakości. Naturalne składniki pochodzące z Finlandii tworzą jej doskonale czysty, naturalny smak. To efekt użycia źródlanej, polodowcowej wody i najwyższej klasy jęczmienia sześciorzędowego. Krótki, ale intensywny sezon wzrostu jęczmienia sześciorzędowego idealnie współgra z uprawą zbóż w kraju północnego słońca. Woda, której używamy do tworzenia Finlandia® Vodka, pochodzi z polodowcowych źródeł - nie wymaga żadnych ulepszeń. Krystaliczna czystość zapewniona jest przez najdoskonalszy, naturalny filtr utworzony ze złóż skał i piasków uformowanych około 10 000 lat temu.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 500 ml

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
NOWOŚĆ
90.00PLN

12 456 789

Zadzwoń i zapytaj o cenę

Pobierz ofertę w PDF

Zobacz nasz katalog alkoholi, lorem ipsum dolore es.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama z donetą